mobile-menu-btn

”STING W DOBRYM ROKU” KONCERT HANI STEFANIAK

19 sierpnia, 2014

On – światowej sławy wokalista, autorytet zarówno dla strasznych jak i młodszych wielbicieli dobrej muzyki. Autor wielu kultowych utworów, charakteryzujących się intrygującymi tekstami oraz chwytającą za serducho melodią. Był wokalistą zespołu The Police, uwielbianego przez miliony ludzi na całym świecie, później rozpoczął karierę solową. Jednym słowem Sting!

Ona – Częstochowska wokalistka, o której na razie nie można powiedzieć tyle co o powyższym artyście, ale która darzy muzykę tak wielką miłością, że jeszcze wszystko może się zdarzyć. Od paru lat koncertuje w rodzinnym mieście oraz rozwija swoje wokalne umiejętności, w tym momencie na terenie Wrocławia – Hania Stefaniak

Co łączy ta dwójkę? Odpowiedz jest prosta. Zawiera się w stwierdzeniu, że każdy z nas musi mieć marzenia, a jedno z nich Hania ma własnie zamiar zrealizować, wykonując covery podziwianego od najmłodszych lat wokalisty, życiowego autorytetu muzycznego. Zapraszamy zatem w najbliższy wtorek o godz. 20.00 do Cafe&Restaurant Dobry Rok na akustyczne wykonanie utworów Stinga w aranżacji na trąbkę, saksofon, gitarę i wokal. W towarzystwie Hanny Stefaniak wystąpią: Paweł Surman , Łukasz Kluczniak i Michał Walczak .

Hania Stefaniak – częstochowska artystka, uczennica m.in. Lidii Pospieszalskiej, Ewy Pinderak oraz Danuty Sendeckiej, uczestniczyła w ogólnopolskich konkursach wokalnych, w tym w słynnym programie telewizyjnym „Szansa na sukces”. Na swoim koncie ma m.in. debiutancki singiel „One Chance” i wydaną w 2013 roku płytę „Moment”.

– … szczerze mówiąc, to zawsze chciałam się trochę wyróżniać. Czy mi się to udaje, nie wiem… Łatwo myśleć o sobie, że się jest innym, a czy tak naprawdę jest, ciężko to ocenić. Uważam, że w gr, uncie rzeczy każdy jest jedyny w swoim rodzaju… Tak samo jest ze mną, a muzyka, którą tworzę jest inna, bo wyraża mnie, moje emocje i uczucia… czyli to , co moim skromnym zdaniem, w życiu liczy się najbardziej – mówi o sobie w jednym z wywiadów dla „Co, gdzie, kiedy w Częstochowie”.

Powrót